Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Wandelen | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao Florianópolis appartement is gelegen in de Lagoa da Conceicao wijk van de stad op 6 minuten te voet van Rebel Store. Het appartement van 15 m² voor 2 personen heeft een terras en biedt accommodatie op 4 km van het strand Galheta.
Dit uitstekende 1-slaapkamerappartement is op 15 minuten rijden van het Audiovisueel Museum te vinden. Er is ook privé toegang tot een privé strand.
Deze 1-badkamer accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit uitstekende appartement in Florianópolis een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei. Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt binnen handbereik van Terminal de Integracao da Lagoa da Conceicao busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Conceição Lagoon1,8 km
- Belvedere1,3 km
- Conceição Lagoon View Point3,1 km
- Vuurtoren4,7 km
- Galheta Beach4,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz18 km
- Treinstations
- Main Bus Station9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Privéstrand
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Wandelen
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement is $35. - ❓
Beschikt dit uitstekende Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement over parkeergelegenheid?
Dit uitstekende Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement heeft privéparkeren. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is Rua Joao Henrique Goncalves en deze bevindt zich binnen slechts 10 minuten te voet van Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 15 vierkante meter. - ❓
Heeft dit uitstekende Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement een eigen zwembad?
Dit uitstekende Ac-Varanda-1000Mbps-Centro Da Lagoa Da Conceicao appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.